Responsive Web Tasarımı

Web sitesi bir şirketin dünyaya açılan kapısı olmakla birlikte en etkin reklam, tanıtım ve satış aracıdır. Ayrıca internet diğer medyalara oranla (televizyon, basılı medya vb) çok daha hesaplı ve etkindir. Günümüzde fiziksel gereklilik gerektirmeyen herşey internette programlanabilir ve veri işleyebilir web siteleri ile gerçekleştirilebilmektedir. 2002 yılından beri bu vizyonla 60′a yakın şirketin kurumsal web sitelerini tasarladım. Aşağıda en son tasarladığım çalışmaları inceleyebilir ve web tasarımı ile ilgili sorularınızı bana irtibat bölümünden iletebilirsiniz.

Referanslarım

Sertunsuz.com tek sayfa bir ajans portfolio sitesi olarak tasarlanmıştır. Sitenin amacı müzik ve animasyon prodüksiyonu yapan şirketi ve örnek işlerini hızlıca tanıtmaktır. Altyapı olarak WordPress kullanılmıştır. Responsive yapısı ile PC, tablet ve akıllı telefonlar için tasarım kendini esnetebilmektedir.

Bir takım çalışması olarak geliştirilmiş Ekol.com ASP.NET MVC 2.0 platformuyla hazırlanmıştır. XHTML, CSS, Jquery, JSon, Linq gibi birçok teknolojilerden sonuna kadar yararlanılan proje, kendine özel içerik yönetim sistemi, iş başvuru sistemi gibi modüllerden oluşmaktadır ve anlık olarak gelişmeye devam etmektedir.

Granit, mermer ve kompozit taş gibi ürünlerin uygun sunumlarla yer aldığı web sitesinde, ana sayfada ürünlerin doğal ortamlarla uyumu ve taşların doğallığı vurgulanmaktadır. Şirket profili ve detaylı irtibat bilgileri ile şirketin kurumsal tanıtımının da yapıldığı web sitesi doğal taş sektörü için örnek proje teşkil eder niteliktedir.