Kartvizitlerde Kare Kod Devrimi – QRky

 In Dijital İş Geliştirme, Dijital Pazarlama, Logo Tasarımı ve Kurumsal Kimlik

QRky ye üye olup mutlaka denemenizi öneririm. Siteye üye olduktan sonra genel irtibat bilgilerinizi yani isim, ünvan, adres, telefon, e-posta, faks gibi şu an basılı kartvizitlerinizde yer alan bilgilerinizi giriyorsunuz. Farklı olarak kendi resminizi yükleyebilir, twitter ve linked-in gibi sosyal platformlardaki hesaplarınızı ekleyebiliyorsunuz. Bununla birlikte işyerinizin Google haritasını da hesabınıza eklemeniz mümkün.

httpv://www.youtube.com/watch?v=LsuXqBzuFdg

Tüm bu interaktif verilerinizi hesabınıza yükledikten sonra ise QRky kare kodunuzu oluşturuyor ve size basması için matbaanıza iletebileceğiniz formatta indirmenize imkan sağlıyor.

QRky Karekodlu Kartvizit Örneği

QRky Karekodlu Kartvizit Örneği

Peki Karekod ne işe yarıyor?

Kartvizitinizi verdiğiniz kişi Iphone ve Blackberry başta olmak üzere tüm cep telefonlarından QRky scanner uygulamasıyla karekodunuzu tarayabilir, kişisel bilgilerinize ulaşabilir ve sizi cep ajandasına kaydedebilir, sizi direk arayabilir ve e-posta gönderebilir, işyerinizin Google haritasına bakarak yol tarifi alabilir ve hatta en son twitter mesajlarınızı bile görüntüleyebilir.

Siz de böylece müşterilerinizin sizinle temas kurmasını kolaylaştırır ve ne kadar teknolojiyi yakından takip eden bir şirket olduğunuzu müşterinize bir kez daha ispatlarsınız.

Recommended Posts
Comments

Leave a Comment


*

Start typing and press Enter to search

Kare Kod